MAXTOP Sławków Producent mrożonej pizzy i zapiekanek

Firma Maxtop istnieje na rynku już ponad 25 lat. Powstała dzięki inicjatywie trójki przyjaciół, którzy na początku lat 90. wpadli na pomysł produkcji pizzy mrożonej.

Przedsiębiorstwo stopniowo poszerzało swój asortyment o zapiekanki i inne produkty. Maxtop stale i systematycznie pozyskiwał nowych kontrahentów, początkowo tylko w Polsce, z czasem zwiększając swój zasięg na rynki poza granicami kraju. W tym momencie możemy poszczycić się sprzedażą produktów do 37 państw na świecie.

To co nas wyróżnia to fakt, że jesteśmy firmą godną zaufania, rzetelną oraz elastyczną. Nasi wykwalifikowani specjaliści nieustannie podejmują nowe wyzwania, skupiając swoją uwagę na nienagannej jakości produktu. Każdy potencjalny klient otrzymuje szereg kompletnych informacji oraz wsparcie w zakupie produktów. Maxtop jest firmą innowacyjną i odważnie stawiającą czoła nowym wyzwaniom.

Siedziba firmy Maxtop znajduje się w Sławkowie, przy ul. Fabrycznej 10 ( woj. śląskie), gdzie znajduje się biuro zarządu oraz zakład produkcyjny.

Certyfikaty i wyróżnienia


Kawałek Pizzy
Pizza

Polityka jakości

Najważniejszy wyznacznik jakim kierujemy się w tworzeniu naszych produktów to jakość. Nie wyobrażamy sobie, aby proponować naszym klientom coś, czego sami nie chcielibyśmy zjeść. Z tego względu dbamy o to, aby korzystać z polskich produktów. Mając pełną informację o źródle, z którego pochodzą możemy zagwarantować, że pochodzą z naprawdę wysokiej półki.

Polskie produkty

Doskonała jakość naszych produktów to przede wszystkim wyjątkowy smak, który powstaje z połączenia wielu dodatków. Dbamy również o wygląd naszych produktów, który dopracowywany jest przez najlepszych kucharzy. Ponadto zadbaliśmy o opakowanie, które swoją estetyką zachęca do zakupu. Maxtop troszczy się również o to, aby produkty pochodziły ze sprawdzonych, polskich źródeł, gwarantując w ten sposób tradycyjne podejście do gotowania. Doskonałej jakości naszych produktów towarzyszy również przyjazna cena.